top of page
שחק פימה

שחק פימה

שחק פימה יזמות ובניה בע"מ, חברת בוטיק לניהול ובניה פרטית.

חברתנו בונה, מבצעת, פרויקטים מעוצבים, מושקעים ויוקרתיים תוך מתן ביטוי מלא לתכנון אדריכלי בסגנונות השונים לרבות פרויקטים לשיקום ושימור המשלבים סגנונות רבים נוספים.

לחברה, ניסיון רב, יתרון ועדיפות בבצוע פרויקטים מורכבים ללקוחותיה, לרבות פרויקטים המשלבים מערכות תשתית וגמר מתקדמות, יחודיות ומורכבות.

אנו אוהבים את עבודתנו ואת האתגרים העומדים מולנו שנובעים מרצונם וחלומותיהם של לקוחותינו תוך שאנו משקיעים את מירב מרצינו הן בביצוע, הן בשירות והן בקשרי העבודה והיצירה המשותפת מול המתכננים.

מי אנחנו

שחק פימה יזמות ובניה הינה חברת בוטיק לבניה בענף הבניה הפרטית המעוצבת, המושקעת והיוקרתית, מספקת שירותי הנדסה, בניה (שלד וגמרים), ניהול ופיקוח, אדריכלות ועיצוב פנים. כל סל השירותים מ-א ועד ת.

​חברתנו בונה ומתמקדת בבצוע פרויקטים יחודיים ללקוחות בבניה פרטית, מושקעת ויוקרתית לרבות פרויקטים המשלבים מערכות תשתית וגמר מתקדמות, יחודיות ומורכבות וכן מבטאת תכנונים אדריכליים בסגנונות נפוצים כמודרני וכפרי ומרובי אלמנטים ייחודיים כסגנון האקלקטי ועד פרויקטים לשיקום ושימור המשלבים סגנונות רבים נוספים.

בין השאר מבצעת חברתנו בניה קלה ומתקדמת (השיטה היבשה), בניה ירוקה (GBS) ובניה קונבציונאלית (השיטה הרטובה).

בעל החברה, שחק פימה, יליד 1975, נשוי ואב לשניים. אקדמאי בתחום ההנדסה ובעל ניסיון של למעלה מ 10 שנים ביזמות ובבניה עד מפתח לרבות פרויקטים מורכבים ומתקדמים.

את הדגש וההקפדה על הפרטים אנו שמים בעבודות הגמר, השיקום, השימור והשיחזור הידועות כאיכותיות ביותר ומלוטשות במיוחד, ברמת בצוע מהגבוהות והמובילות בענף. כל זאת תוך כדי ניהול אישי, ליווי צמוד, קשר חם ואיכותי שאנו מנהלים ומתחזקים עם הלקוחות, תשומת לב, הקשבה ואכפתיות.

אנו מאמינים כי עבודות התשתית המוקפדות והאיכותיות אשר אנו מבצעים מבטיחות את שביעות רצון לקוחותנו והאדריכלים/מעצבים וכן מהוות את אבני היסוד לעבודות הגמר.

מהותנו היא שאנו אוהבים אנשים, אוהבים את עבודתנו ושואפים להגשים את חלומם של לקוחותנו כפי שהם באים לידי ביטוי אדריכלית ועיצובית וזאת תוך השקעת מירב תשומת הלב ביחס, בקשר השוטף, בשירות, בקשרי העבודה והיצירה המשותפת עמם.

מטרתנו שכל חלומותיהם ורצונותיהם של לקוחותנו יקבלו ביטוי ובצוע מדויק שאף יעלה על הציפיות האישיות והאדריכליות. כאשר אין תקדים בצועי קיים לבנית פרט יחודי כלשהוא, האתגר שלנו יהיה לפתח פתרון מעשי ואיכותי ולבצע אותו במחיר הטוב ביותר כי הגישה שלנו היא "הכל אפשרי".

חזוננו להוביל שינוי איכותי, אנושי וערכי בענף תוך חשיפת אוכלוסיה רחבה לקוי היסוד שלנו הדוגלים באיכות גבוהה, רמת ביצוע ללא פשרות, שקיפות וניהול תקציבי מוקפד ומותאם ללקוחותינו. חזון זה מבוסס הן על סגל עובדים ובעלי מקצוע איכותיים, שירותיים, אכפתיים ומסורים, סגל שנבחר והוכשר בקפידה והן ע"י ניהול העבודה באופן יעיל ומקצועי הכולל הנחיה צמודה ומוקפדת לכלל בעלי המקצוע המעורבים בפרויקט ו"מבט על" שמתקבל ע"י תכנון ומעקב של לוח זמנים לביצוע ותיאום וסנכרון איכותי לכל העוסקים במלאכה.
 

כל אלה תורמים רבות להצלחת הפרויקט וצמצום העלויות ללקוח ולא פחות חשוב, ליצירת אווירה חיובית ונעימה לאורך כל שלבי העבודה.

חברת שחק פימה נמצאת בתהליך התפתחות מואץ, החברה ממשיכה להוביל בתחום פעילותה בחדשנות, בפיתוח פתרונות תקדימיים, באיכות ושירות, כל זאת תוך התמודדות מוצלחת עם אתגרי התכנון והביצוע במסגרות תקציביות הטובות ביותר ובכך החברה מגשימה את רצונות לקוחותיה ומגשימה את חלומותיהם.

bottom of page